Biz Kimiz?

VİBROMAK YÜZEY İŞLEM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. olarak 1994 yılından itibaren sektör bilgi birikimimizle Ankara Merkez ve İstanbul şubemizle yüzey işlem sektöründe hizmet vermekteyiz.

Yerli imal ettiğimiz vibrasyon makinaları ile makine ortamında kullanılan taş, granül ve yüzey işlem kimyasallarını kaliteli ve ekonomik fiyatla sizlere sunuyoruz.

İç pazarda hızla artan satış potansiyelimize paralel olarak ihracat yaptığımız ülke sayısı da her geçen gün artmaktadır.

7/24 satış sonrası hizmet desteğine de önem vererek TS-EN –ISO 9001-2015 standardına ve bağlı olduğu yönetmeliklere uygun olarak, çağımızın gerektirdiği teknolojiye sahip, donanımlı ve akılcı çalışma metotları ile kaliteli, eğitimli, kendi alanında uzmanlaşmış, sürekli gelişime açık ve kalite sistemini benimsemiş personel ile faaliyet gösteren kuruluşumuz sürekli müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

“Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.” M.Kemal Atatürk

sözünü misyonumuz haline getirerek öz ve yerli sermayemiz ile katmadeğer üretiyor ve işimizde, görevimizde en iyisini yapmak için çok çalışıyoruz.

Aygun CABAR